pl

UsługiKoncept Hotelarski

Doradztwo hotelowe od hotelarzy dla hotelarzy

”Hotel concept” powstał wraz z dynamicznie rozwijającą się branżą hotelarstwa oraz w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie rynkowe w Polsce dla właścicieli, menadżerów bądź inwestorów, którzy pragną stworzyć hotel lub przeorganizować działający już obiekt nieprzynoszący zamierzonych zysków.

Szczegóły

Koncept Gastronomiczny

Jesteśmy zawsze o krok do przodu

”Food concept” został stworzony po to, aby udoskonalić polską gastronomię. Nadajemy filozofie nowym miejscom oraz poprawiamy działania w istniejących obiektach. Nasz zespół posiada doświadczenie z najlepszych restauracji sieciowych, hotelowych oraz prywatnych zgromadzone w takich krajach jak Szwajcaria, Irlandia, Szkocja, Francja oraz Austria, a także Polska.

Szczegóły

Audyt hotelu lub restauracji

Konstruktywna krytyka pozwoli na wyeliminowanie Państwa błędów

Dobrze przeprowadzony audyt przez profesjonalistów z branży pokazuje konkretne nieprawidłowości w funkcjonowaniu obiektu, na podstawie których można łatwo obrać plan naprawczy dążący do usprawnienia funkcjonowania jednostki.

Szczegóły

Szkolenia i konsulting w hotelarstwie i gastronomii

Dzięki nam zapanuje Service Excellence w Twoim obiekcie

Znalezienie wykwalifikowanego personelu to odwieczny problem polskich hotelarzy i restauratorów. Nasze szkolenia i konsulting odpowiadają na indywidualne potrzeby, cele i oczekiwania naszych Klientów.

Szczegóły

Usprawnianie procesów pracy

Naszymi działaniami poprawimy i usystematyzujemy jakość, a Państwo będziecie mieć więcej czasu dla siebie i dla swoich Gości

Z nami mają Państwo dostęp do najnowszych i najwyższej jakości standardów w hotelarstwie i gastronomii na świecie.

Szczegóły

Eventy

Wyróżniająca nas kreatywność i doświadczenie pozwoli na organizacje doskonałych eventów i projektów

Jesteśmy organizatorem warsztatów, targów oraz wydarzeń o różnorodnej tematyce.

Szczegóły